هدفگذاری ال‌سی وایکیکی برای ورود در میان 3 برند بزرگ خرده فروشی مد اروپا

شرکت «ال‌سی وایکیکی» ترکیه قصد دارد تا سال 2025 در میان 3 برند بزرگ خرده فروشی مد در اروپا قرار بگیرد.

شرکت «ال‌سی وایکیکی» به‌عنوان بزرگترین خرده فروشی پوشاک آماده ترکیه در استان یالووا در زمینی به وسعت 274 هزار مترمربع مرکز جدید تدارکاتی افتتاح کرد.

وهاب کوچوک، رئیس هیات مدیره این شرکت در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه افتتاح مرکز جدید اعلام کرد: چشم‌انداز ما برای سال 2025 این است که بتوانیم در میان 3 برند بزرگ خرده فروشی مد در اروپا قرار بگیردیم.

وی ادامه داد: ال‌سی وایکیکی در عین حال شرکتی است که فرصت‌های شغلی فراهم می‌کند. در حال حاضر 60 هزار کارکن داریم. سال گذشته با صادرات به مبلغ بیش از 1 میلیارد دلار هم از ورود ارز به کشور اطمینان حاصل کرده و هم به بخش صادرات کشور کمک کردیم.

کوچوک اظهار داشت:‌ امسال با ورود در بازار 8 کشور دیگر، در خارج از کشور 120 و در داخلی کشور 30 مغازه جدید افتتاح خواهیم کرد. هدفگذاری می‌کنیم تا حجم گردش مالی ما را با 80 درصد افزایش به 66 میلیارد لیر ترکیه برسانیم.

وی افزود: سال گذشته در آمریکا جنوبی و اکوادور مغازه‌های جدید افتتاح کردیم و در حال حاضر در 4 قاره فعالیت می‌کنیم. امسال سرمایه‌گذاری‌های ما را در این قاره افزایش می‌دهیم. همچنین شروع به برداشت ثمره سرمایه‌گذاری‌هایی کردیم که طی چند سال‌ در اندونزی انجام می‌دهیم. امسال تعداد مغازه‌هایمان در اندونزی را افزایش خواهیم داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *