نوزدهمین نمایشگاه «موسیاد اکسپو» ماه آینده در استانبول برگزار می‌شود

نوزدهمین نمایشگاه «موسیاد اکسپو» در تاریخ 2 تا 5 نوامبر در استانبول برگزار می‌شود.

انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل ترکیه «موسیاد» طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نوزدهمین نمایشگاه «موسیاد اکسپو» در تاریخ 2 تا 5 نوامبر در مرکز همایش و کنگره «تویاپ» استانبول برگزار می‌شود.

نمایشگاه تجاری «موسیاد اکسپو» که هر 2 سال یکبار برگزار می‌شود، درهای خود را در دوم نوامبر به روی علاقمندان باز می‌کند.

انتظار می‌رود این نمایشگاه میزبان بیش از 100 هزار بازدید کننده و شرکت کننده از 124 کشور مختلف باشد.

خریداران فرصت دیدار با کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و صاحبان مشاغل صنعتی را خواهند داشت.

محمود آسمالی، رئیس کل موسیاد طی بیانیه‌ای گفت: علی‌رغم تاثیرات کرونا، در نمایشگاه «موسیاد اکسپو2020» که پس از اپیدمی برگزار شد، رضایت 97 درصدی مشاهده شد. در این نمایشگاه در زمینی به مساحت 14 هزار متر مربع میزبان بازدیدکنندگان از 102 کشور جهان بودیم.

وی افزود: مشارکت بسیار جدی از اروپا، آسیا، آفریقا و منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا وجود دارد. هیئت‌های تجاری از بسیاری از کشورها به ویژه آذربایجان، روسیه، قطر، عربستان سعودی، مراکش، اندونزی، نیجریه، پاکستان، ایران، الجزایر مرکز تجارت جهانی جای خود را در این نمایشگاه خواهند گرفت.

وی افزود: ما پیش‌بینی می‌کنیم که جلساتی که غرفه‌داران و بازدیدکنندگان از 24 بخش مختلف را گرد هم می‌آورد، نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت. برای برگزاری این نشست بزرگ که تجارت جهانی و منطقه‌ای را هدایت می‌کند، هیجان زده هستیم.

– نمایشگاه «موسیاد اکسپو» به طور مستقیم به چشم انداز 2023 ترکیه کمک خواهد کرد

اسمالی تصریح کرد که نشست سفیران گروه دی-8 در چارچوب این نمایشگاه برگزار خواهد شد و این نمایشگاه به طور مستقیم در راستای اهداف ترکیه در سال 2023 کمکی شایانی خواهد بود.

وی این نمایشگاه را قلب دیپلماسی تجاری خواند و گفت: ما هیئت‌های دیپلماتیک از سراسر جهان، نمایندگان خارجی، سفرا، نمایندگان کنسولی و تجار را گرد هم خواهیم آورد.

او همچنین گفت: نمایشگاه موسیاد فرصت بسیار خوبی را برای کشورمان فراهم می‌کند تا به اهداف خود در سال 2023 و هدف صادرات 300 میلیارد دلاری خود دست یابد.در گذشته نمایشگاه‌های تجاری با میلیاردها دلار به اقتصاد کشور کمک کرده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *