نمایشگاه هنرمندان ترک در هلند

80 اثر هنری در تکنیک‌های مختلف متعلق به 18 هنرمند ترک که در دنیای هنر و کار در سطح بالایی هستند، در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود

تقریباً 1600 هنردوست طی 15 روز از نمایشگاه “هاله/هنر معاصر ترکیه” که برای ترویج هنر معاصر ترکیه در هلند برگزار شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت، بازدید کردند.

این نمایشگاه که توسط بنیاد هنرهای مستقل سازماندهی شد و در 3 دسامبر در مرکز هنری استودیو Pulchri در لاهه افتتاح شد، 80 اثر هنری، در تکنیک‌های مختلف اعم از خصوصی، نقاشی و نصب، متعلق به 18 هنرمند ترک که در دنیای هنر و کار در سطح بالایی هستند را به نمایش می گذارد.

این نمایشگاه که با هدف تقویت پل دوستی دو کشور و تسریع روابط فرهنگی ترکیه و هلند از طریق هنر معاصر برگزار می شود، تا اول ژانویه پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

این نمایشگاه همچنین با حمایت وزارت فرهنگ و گردشگری، موسسه یونس امره، آژانس ترویج و توسعه گردشگری ترکیه، دانشگاه گلیشیم استانبول، تی آرتلوگ، سیتی سان و ایکبال برگزار می‌شود.

تعداد بازدیدکنندگان در مرکز هنری استودیو Pulchri که نمایشگاه “هاله/هنر معاصر ترکیه” نیز در آن برگزار شده است، به طور روزانه ثبت می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *