«موسیاد اکسپو 2022»؛ دروازه‌ای در مسیر توسعه و همکاری‌های اقتصادی

در چارچوب نهمین نمایشگاه انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل ترکیه «موسیاد اکسپو 2022» سرمایه‌گذاران و کارآفرینان از سراسر جهان در استانبول با هدف ارتقای سطح مناسبات تجاری و اقتصادی گردهم آمدند.

نمایشگاه انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل ترکیه «موسیاد اکسپو 2022» که در هفته نخست ماه نوامبر برگزار شد، ضمن میزبانی از 600 شرکت و نمایندگان 60 کشور، زمینه مناسب برای دیدار، بررسی طرح‌های همکاری و سرمایه‌گذاری را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران فراهم کرد.

در طول مدت برگزاری این نمایشگاه رویدادهای مختلف از جمله دیدار سفرای گروهی دی 8، مجمع بین‌المللی بازرگانی، ضیافت نمایندگان دیپلماتیک با حضور مقامات ارشد برگزار شد.

محمد آسمالی، رئیس کل این انجمن در این زمینه با اشاره به این که بزرگترین نمایشگاه تجاری مختلط تاریخ ترکیه در این دوره رقم خورد، گفت: از کشورهای جزایر، عربستان سعودی، آلمان، عراق، پاکستان، روسیه، مصر، اندونزی، اردن، اتریش و مراکش در این نمایشگاه مشارکت بالایی داشتیم. در کنار این، بازرگانان از سراسر کشور در این رویداد حضور پیدا کرده و بدین وسیله دروازه‌های جدید همکاری گشوده شد.

وی ادامه داد: طی این مدت حضور رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، رئیس مجلس و وزیران محترم نیز در این رویداد، اهمیت این نمایشگاه را به وضوح نشان می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *