شرکت فناوری ویوو بازار خود در ترکیه را گسترش می‌دهد

مدیرعامل شرکت فناوری ویوو در ترکیه اعلام کرد که خواستار ارتقای سهم این شرکت در بازار کشور هستند.

شرکت فناوری ویوو چین از تولید ‌کنندگان انواع گوشی‌های هوشمند که از سال گذشته به تولیدات خود در کارخانه تازه تاسیس در منطقه گبزه کوجاائلی ترکیه ادامه می‌دهد، در صدد افزایش سهم خود در بازار داخلی است.

هایلو هنگ، مدیرعامل این شرکت در ترکیه که با سرمایه‌گذاری 20 میلیون دلاری وارد بازار کشور شده است، گفت: علی رغم این که به تازگی وارد بازار ترکیه شده‌ایم حدود 4 درصد از سهم بازار در این زمینه را به خود اختصاص دادیم. خواستار ارتقای آن به 10 درصد هستیم.

وی با بیان این که هم اکنون طرح‌هایی در راستای گسترش در بازار ترکیه دارند، افزود: یکی از برنامه‌های ما گسترش سهم خود در بازارهای آفریقایی و اروپایی طی 5 سال آینده است. با افزایش سهم ما در بازار ترکیه میزان سرمایه‌گذاری در این کشور نیز افزایش خواهد یافت.

هنگ با اشاره به این که بافت جمعیتی جوان یکی از دلایل اصلی سرمایه‌گذاری این شرکت در ترکیه بود، گفت: در سال 2020 نزدیک به 12 میلیون دستگاه تلفن همراه در ترکیه به فروش رسید. کارخانه ما در گبزه دارای حدود 12 هزار مترمربع فضای بسته و ظرفیت تولید 5 میلیون تلفن را دارد. با سرمایه گذاری‌های انجام شده در بلند مدت برای 2 هزار نفر فرصت اشتغالزایی ایجاد خواهیم کرد. هم اکنون افزایش شمار پرسنل از 250 نفر به شمار بیشتری تا پایان سال در دستور کار قرار دارد.

حسن‌جان یتیک، مدیر منابع انسانی ویوو در ترکیه گفت: ترکیه را به عنوان ستاره درخشان فناوری در اروپا می‌بینیم. ترکیه دارای جمعیت جوان و کنجکاو در این زمینه است. توجه برند‌های معروف جهانی به ترکیه نیز این امر را تایید می‌کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *