جشنواره جاده فرهنگی ترکیه روز 16 سپتامبر آغاز خواهد شد

“جشنواره های جاده فرهنگی ترکیه” در تاریخ 16 سپتامبر تا 23 اکتبر برگزار می‌شود

“جشنواره های جاده فرهنگی ترکیه” که به منظور کمک به ارزش برند بین المللی ترکیه برگزار می‌شود، در تاریخ 16 سپتامبر تا 23 اکتبر برگزار می‌شود.

سال آینده، ازمیر و آدانا نیز به جشنواره هایی که امسال در استانبول، آنکارا، دیاربکر، چاناکاله و قونیه توسط وزارت فرهنگ و گردشگری برگزار می شود، اضافه خواهند شد.

در جشنواره‌هایی که همه اقشار فرهنگ و هنر جامعه را گرد هم می‌آورد، از اپرا تا سینما، از ادبیات تا رقص، از موسیقی تا هنرهای دیجیتال، فعالیت‌های زیادی مطابق با سلیقه و علاقه همه ارائه می‌شود.

توسط این جشنواره‌ها، ترکیه به یک برند فرهنگی و هنری تبدیل خواهد شد.

میلیون‌ها نفر با نزدیک به 15 هزار هنرمند و بیش از 3 هزار رویداد در 5 استان این شانس را خواهند داشت که به ثروت های فرهنگی ترکیه دست یابند.

محمت نوری ارسوی وزیر فرهنگ و گردشگری در ارزیابی خود از این موضوع گفت که علاقه سازمان‌های مطبوعاتی خارجی به جشنواره‌ها افزایش یافته است.

ارسوی اظهار داشت: “چنین جشنواره فراگیر گسترده‌ای در جهان وجود ندارد. هم از نظر گروه سنی، هم از نظر فعالیت و هم از نظر محیط، کامل است.”

ترکیه با افزودن تفاوت‌های خود در ارزش‌های باستان شناسی و غذا شناسی به جشنواره‌هایی که در سال های آینده برگزار خواهد نمود، خود را از رقبای خود متمایز خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *