“تغییرات اقلیمی” محور همایش محیط زیست خبرگزاری آناتولی خواهد بود

دستور کار اصلی همایش محیط زیست خبرگزاری آناتولی “تغییرات آب و هوایی” خواهد بود.

همایش محیط زیست که توسط خبرگزاری آناتولی به منظور افزایش آگاهی در مورد بحران آب و هوا و مسائل زیست محیطی سازماندهی شده، با محوریت “تغییرات محیط زیستی و بحرانهای اقلیمی” روز پنجشنبه 20 اکتبر در استانبول برگزار می‌شود.

ضرورت ایجاد زبان رسانه‌ای نوین در مسائل زیست محیطی و اقلیمی، افزایش آگاهی جهانی خبرگزاری‌های بین‌المللی، یادآوری وظایف زیست محیطی رسانه‌های سنتی و جدید و افزایش آگاهی‌های زیست محیطی در حوزه‌های جدید از جمله اهداف این همایش خواهد بود.

فخرالدین آلتون، مدیر ارتباطات ریاست جمهوری، سردار کاراگؤز، رئیس و مدیر کل خبرگزاری آناتولی، لوئیزا وینتون، نماینده مقیم ترکیه برنامه توسعه سازمان ملل و اویس سرمد، معاون مدیر اجرایی کنوانسیون چارچوب تغییرات آب و هوایی این سازمان نیز در همایش مذکور سخنرانی خواهند کرد.

علاوه بر آن نمایندگان سازمان‌های غیردولتی داخلی و خارجی و سازمان‌های بین‌المللی، سیاستمداران، دانشگاهیان و نمایندگان رسانه‌ها نیز به عنوان سخنران شرکت خواهند کرد.

نشست‌هایی با عنوان «انرژی پاک برای توسعه پایدار»، «رویکرد رسانه‌ها در قبال بلایای طبیعی»، «بحران آب و هوا و مشارکت در مسئولیت» نیز در قالب این همایش برگزار خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *