ترکیه به «هاب مالی» شرکت سرمایه‌گذاری «ان‌سی‌ام» کویت تبدیل شده است

موسس گروه‌ شرکت‌های سرمایه‌گذاری «ان‌سی‌ام» کویت اعلام کرد که موقعیت جغرافیایی و وسعت ترکیه فرصت خوبی برای استفاده از آن به عنوان هاب مالی ایجاد کرده است.

ناصر المری، موسس و معاون رئیس هیئت مدیره گروه شرکت‌های سرمایه‌گذاری «ان‌سی‌ام» کویت در گفتگو با خبرنگار آناتولی در مراسم افتتاحیه شعبه جدید این شرکت در ازمیر با مشارکت گروه «نورسی‌ام» گفت: از موقعی که در ترکیه سرمایه گذاری کرده‌ایم، دچار ضرر مالی نشده و بازار کشور را به خوبی می‌شناسیم.

وی بازار ترکیه را «پویا و متحرک» معرفی کرد و گفت: موقعیت جغرافیایی و وسعت ترکیه فرصت خوبی برای استفاده از آن به عنوان هاب مالی ایجاد کرده است.

المری ادامه داد: از ترکیه برای ورود محصولات جدید به اروپا استفاده می‌کنیم. برای ورود به اروپا اول باید وارد بازار ترکیه شوید. حضور بیش از 5-6 میلیون شهروند ترک در اروپا نیز از لحاظ بسیار مهم است. برای همین از دفاتر ترکیه برای دسترسی به این شهروندان نیز استفاده می‌کنیم.

وی به هدف این شرکت برای همکاری‌های جدید با شرکت‌های بزرگ ترکیه اشاره کرد و گفت: این می‌تواند با یکی از اپراتورهای تلفن همراه، مدارس شرکت‌های بیمه باشد. همکاری ما با دانشگاه اژه تنها یک سرآغاز است. ترکیه کشوری بزرگ است هدفمان همکاری با شرکت‌های مهم است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *