بنیاد انجمن دیپلماسی آنتالیا تاسیس می‌شود

بنیاد انجمن دیپلماسی آنتالیا” برای سازماندهی امور مربوط به مجمع دیپلماسی آنتالیا تاسیس می‌شود.

پیشنهاد تاسیس این بنیاد از سوی توبا وورال چوکال نماینده مردم آنتالیا در مجلس و با امضای سایر نمایندگان حزب عدالت و توسعه، به ریاست مجلس ترکیه ارائه شد.

فعالیت‌های بنیاد انجمن دیپلماسی آنتالیا که به معرفی ترکیه از نظر دیپلماسی و روابط خارجی و توسعه دوستی و همکاری ترکیه با سایر کشورها می‌پردازد، در این پیشنهاد به شرح زیر است:

– سازماندهی جلسات، کنفرانس‌ها، سمینارها، سمپوزیوم‌ها، دوره‌ها، کارگاه‌ها و رویدادهای مشابه در طول سال به منظور کمک به ارزش‌های منطقه‌ای و جهانی ترکیه در زمینه دیپلماسی.

– انجام پروژه‌های مشترک با دانشگاه‌ها و موسسات غیردولتی داخلی و خارجی، سایر اشخاص حقیقی و حقوقی ذیربط، ایجاد یا داشتن برنامه‌های دوره‌ای یا غیر ادواری در رسانه‌ها به منظور افزایش مشارکت ترکیه در حوزه روابط بین الملل و دیپلماسی.

– همکاری با سازمان‌های مشابه و سازمان‌های بین‌المللی در خارج از کشور، همکاری با نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های داده ذیربط به منظور تحقق اهداف این آیین‌نامه در داخل و خارج از کشور، ارائه اطلاعات جمع‌آوری‌شده به نفع جهانیان.

– اطلاع رسانی به مردم و سازمان‌ها در داخل و خارج از کشور از رویدادهای برگزار شده، اطمینان از مشارکت آنان در رویدادها و انجام مطالعات لازم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *