اسکی‌بازان ترکیه در پیست‌ اسکی «ارجیس» آموزش می‌بینند

اداره ورزش و جوانان استان کایسری ترکیه با راه اندازی پروژه «طوفان‌های برفی» زمینه آموزش اسکی را برای ورزشکاران با استعداد فراهم کرده است.

اداره ورزش و جوانان استان کایسری ترکیه پروژه «طوفان‌های برفی» را به منظور رشد توانایی اسکی‌بازان کشور در این استان راه اندازی کرد.

در چارچوب این پروژه 30 دانش‌آموز با استعداد از بین 2 هزار تن در سراسر استان برای فراگیری ورزش اسکی انتخاب شدند.

مربیان اداره ورزش و جوانان استان به جوانان ورزشکار در رشته‌های مختلف از جمله اسکی آلپاین، سبک آزاد و اسنوبورد در پیست‌های اسکی «ارجیس» آموزش می‌دهند.

علی احسان کاباکچی، مدیر ورزش و جوانان کایسری به خبرنگار آناتولی گفت: «اسکی یکی از رشته‌های مهم ورزش در استان است. به دنبال ورزشکاران با استعداد هستیم که پرچم کشور را در مسابقات اسکی جهان به اهتزاز در خواهند آورد».

کاباکچی تاکید کرد:‌ «طوفان‌های برفی» پروژه مهم در رشته اسکی برای آینده کشور است. در چارچوب این پروژه، ورزشکاران موفق را از مناطق مختلف شهرمان به مرکز اسکی ارجیس انتقال داده و با همکاری مربیان حرفه‌ای آموزش می‌دهیم».

وی همچنین گفت: «می‌خواهیم در مسابقات ملی و بین‌المللی اسکی در جهان حضور یابیم. فرزندان ما در این زمینه استعداد دارند. اگر استعدادهای پنهان را کشف کنیم و زمینه آموزش‌های ویژه را برای آنها فراهم کنیم٬ ضامن موفقیت جوانان در آینده خواهیم بود».

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *