آمادگی بزرگترین پیست اسکیت روی یخ اروپا در استانبول برای تعطیلات نیمسال تحصیلی

مجموعه «جزیره یخ» واقع در زینتون‌بورنوی استانبول که با دو پیست اسکیت روی یخ المپیکی در نوع خود بزرگترین پیست اروپا به حساب می‌آید، آماده پذیرایی از علاقمندان در تعطیلات 17 روزه نیم سال تحصیلی است.

مجموعه پیست اسکیت روی یخ «جزیره یخ (بوز آداسی)» که دارای دو پیست در مجموع به مساحت 1800 متر مربع به عنوان بزرگترین پیست روی یخ اروپا زیر نظر وزارت ورزش و جوانان ترکیه و شهرداری زینتون بورنوی استانبول در همین منطقه به فعالیت خود ادامه می‌دهد، از فردا به مدت 17 روز ساعات کاری خود را به دلیل آغاز تعطیلات نیمسال تحصیلی در ترکیه، افزایش می‌دهد.

در این مجموعه علاقه مندان می‌توانند ضمن استفاده از اسکیت و اجزای محافظ از سوی مربیان نیز آموزش اولیه این رشته ورزشی را دریافت کنند.

این مجموعه هر روز هفته بین ساعت‌های 14 الی 22 دایر خواهد بود. این پیست‌ها هم‌زمان از ظرفیت حضور 200 نفر در یک نوبت را برخوردار هستند.

از سوی دیگر، در داخل محوطه این مجموعه کتابخانه «ولی‌افندی»، مجموعه علمی زینتون‌بورنو و کافه رستوران‌ها برای استفاده حضاران موجود هستند.

همچنین مسابقات هاکی روی یخ جوانان جهان نیز قرار است در روزهای 26 ژانویه الی 3 فوریه در این مجموعه سرپوشیده با ظرفیت 2 هزار و 400 تماشاگر برگزار شود. قرار است رقابت‌های کشوری و بین‌المللی دیگر نیز در دوره آتی در این مجموعه برگزار شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *